Vonná stébla Millefiori Milano Sleek Elegance Sandalo Bergamotto - Santálové dřevo a bergamot 100 ml

Novinka
Neohodnoceno
599 Kč
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Vůně: Santálové dřevo a bergamot

  • Vzácné koření ze santálového dřeva je považované za symbol životní síly. Jeho intenzivní kořeněné aroma odstraňuje stres a nervozitu, zpomaluje ale neuspává, lehce se snoubí s čerstvým závanem levandule, grapefruitu a jiskřícím bergamotem.
  • Vrchol: grep, bergamot, levandule, sicilský citrón.
  • Srdce: červené plody, koriandr, jasmín, myrta, kmín.
  • Základ: guajakové dřevo, santálové dřevo, vanilka a pačuli.

Výdrž vůně:

  • Náplň vydrží minimálně 3 měsíce.

Popis produktu:

  • 8 stébel v délce 30 cm. Vonná kapalina vzlíná po přírodních stéblech a nadlouho provoní interiér. Skleněná lahvička je zakončena elegantním keramickým kroužkem. Přítomnost vonných stébel v místnosti vytvoří harmonii nebo povzbuzující atmosféru. Velikost difuzéru 250 ml je vhodná do středně velkých prostor. Poté můžete zakoupit náhradní náplň 250 ml nebo 500 ml ve stejné anebo jiné vůni, případně také vyměnit tyčinky za nové. Intenzita vůně se liší podle počtu a délky vložených stébel. Délka vonění se liší podle mililitráže a také v závislosti na velikosti, teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O značce Millefiori Milano:

  • Millefiori Milano se řadí mezi nejžádanější a nejvýznamnější světové výrobce interiérových parfémů. Styl, kvalita a vysoký podíl přírodních esenciálních olejů jsou pro výrobky Millefiori Milano prvořadé. Uvolňováním vonných esencí nevznikají škodlivé látky a jsou zdravotně zcela nezávadné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: