Vlastnosti svíček WoodWick, o kterých byste měli vědět

Jak správně udržovat svíčky WoodWick

 • Knot zapalujte na jedné straně. Plamínek se sám rozběhne na druhý konec knotu.
 • Nechejte svíčku hořet tak dlouho, dokud se nerozpustí vosk až do krajů dózy. Trvá to 30 - 60 minut a budete si jisti, že vám svíčka nevytvoří tunel a nezůstane vám nerozpuštěný vosk po okrajích.
 • Výška plamínku se může v čase měnit a dokonce občas působit, že vyhasíná, ale to je v pořádku! I když máte nízký plamen, stále hoří a postupně se jeho výška vrátí. Doporučená doba hoření je 3 - 4 hodiny.
 • Mějte svíčku na očích a mimo průvan, také jí udržujte mimo dosah dětí, domácích zvířat a věcí, které by mohly vzplanout, a také mimo zdrojů tepla.
 • Svíčku vždy umístěte na rovný a žáruvzdorný povrch. Předmět, který způsobuje průvan, může být například stropní větrák, klimatizace nebo větřík.
 • Nikdy nehýbejte svíčkou dokud hoří, nebo je vosk horký. Není to bezpečné a vylévání nebo odstranění vosku z dózy muže způsobit, že knot zhasne, případně se ve vosku utopí.

Kdy nezkracovat knot u svíček WoodWick

 • Knot nezkracujte, dokud není vyšší než 6 mm, nebo dokud plamen není vyšší než 3 cm, případně dokud svíčka nezačne kouřit.
 • Pokud se toto objeví, šetrně svíčku zhasněte, nechejte knot i vosk úplně vychladnout a zkraťte knot na 6 mm, a to jemným odlomením spálených konců konečky prstů. Zbytky spáleného vosku odstraňte než svíčku znovu zapálíte.
 • Svíčku sfoukněte a dále nezapalujte, když na dně dózy zbývá 6 mm vosku.

VÍCE O KNOTECH

Značka WoodWick® používá ve svých svíčkách pouze vonné složky nejvyšší kvality, zkombinované mistry parfémáři tak, aby se jednotlivé vrstvy vůně krásně rozvoněly do vrchních, středních a nakonec spodních tónů. Parfémové kompozice přinášejí intenzívní a autentické vůně - bohaté a sofistikované vonné akordy výjimečného charakteru. Svíčky tvoří elegantní sklenice krásného tvaru, stylová dřevěná víčka, atraktivně zbarvená hladká směs nejkvalitnějšího parafínu a sójového vosku, nasycená vysoce koncertovanou vůní, a dřevěný knot, který zajistí rovnoměrný plamen a rozptýlení vůně po celé místnosti. Právě díky dvěma unikátním typům knotů z přírodního dřeva pak vonné svíčky WoodWick® přinášejí jedinečný zážitek z jemnému zvuku praskání.

PLUSWICK®

 • Jedinečný křížkový tvar tohoto dřevěného knotu umožňuje až 5x rychlejší rozpuštění voskového jezírka než klasický bavlněný knot. Proto rychle provoní místnost příjemnou vůní. Tento patentovaný knot garantuje krásné a čisté hoření bez sazí na skle. Vytváří jemný zvuk praskajícího ohně.

HEARTWICK®

 • Tento exkluzívní dlouhý dřevěný knot je u našich zákazníků tradičně oblíbený.Vytváří krásný dlouhý tančící plamen, který připomíná oheň v krbu a vytváří příjemnou atmosféru, díky svému světlu a jemnému efektu praskání. U svíček vetvaru lodě dochází k vytvoření extra širokého voskového jezírka, proto jerozptýlení vůně po místnosti velmi intenzívní.

Svíčku si nejlépe užijete, je-li kompletně rozpuštěná celá vrchní vrstva vosku a necháte-li jí hořet ideálně 3 - 4 hodiny.

 

POPIS PROVEDENÍ:

ČAJOVÉ SVÍČKY PETITE CANDLE

Skvělé testovací a cestovní balení a také způsob, jak dodat interiéru intimníatmosféru. Malé svíčky jsou nejlepším způsobem, jak vyzkoušet vůněWoodWick® a zažít praskající knot, vyrobený z přírodního dřeva. Jsou nenahraditelné k otestování vůní, které vás zajímají, a také je můžete vzít nacesty, aby vás oblíbená vůně doprovázela všude a cítili jste se jako doma. Protože doma je tam, kde praská oheň. Svíček můžete zapálit víc - i v různých vůních - a díky hořícím plamínkům si vychutnat unikátní zážitek. Vůně svíčky a patentovaný praskající knot Pluswick® Innovation vytvoří útulnou atmosféru kdekoli a hned. Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Plnobarevná etiketa a víčko pro snadnější skladování. Rozměry 2,85 x 6,3 cm.

MALÉ SVÍČKY WOODWICK

Egantně tvarovaná malá svíčka s typickým dřevěným víčkem provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti. Neboť domov je tam, kde praská oheň. Knot je vyroben z přírodního dřeva. Směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek. Patentovaný tvar dřevěného knotu Pluswick® Innovation vytváří uklidňující zvuk praskajícího ohně. Rozměry 7 x 8 cm.

STŘEDNÍ SVÍČKY WOODWICK

Elegantně tvarovaná střední svíčka s typickým dřevěným víčkem provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti. Neboť domov je tam, kde praská oheň. Knot je vyroben zpřírodního dřeva.TIP: Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji, nechejte jí hořet 3 - 4 hodiny Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanýmivůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťujerovnoměrný vonný zážitek. Patentovaný tvar dřevěného knotu Pluswick®Innovation vytváří uklidňující zvuk praskajícího ohně. Rozměry 10 x 11 cm.

STŘEDNÍ SVÍČKY WOODWICK TRILOGY (tři vůně v jedné)

Střední svíčky složeny ze směsi vůní a barev, které jsou vzájemně sladěné. Každá barevná vrstva obsahuje jinou vůni a když svíčka hoří, horní vrstva postupně taje do vrstvy pod ní a vytváří tím novou a jedinečnou vůni. Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření. Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí! Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťujerovnoměrný vonný zážitek. Patentovaný tvar dřevěného knotu Pluswick®Innovation vytváří uklidňující zvuk praskajícího ohně. Rozměry 10 x 11 cm.

SVÍČKY V DEKORATIVNÍ VÁZE (nejoblíbenější prodevení)

Designově propracovaná svíčka ve skleněné dekorativní váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku. Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji, nechejte jí hořet 3 - 4 hodiny. Směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek. Patentovaný tvar dřevěného knotu Pluswick® Innovation vytváří uklidňující zvuk praskajícího ohně. Rozměry 10 x 18 cm.

 

Naší nabídku vonných svíček WoodWick si můžete prohlednout zde https://www.nejsvicky.cz/znacka-woodwick/.

 

Naše další užitečné články o svíčkách WoodWick:

 

 

 

Zdroj: www.ztrade.cz