Černý odvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar malý 10,2 kg

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Stadler Form
8 990 Kč
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
23.9.2020

Odvlhčovač vzduchu Albert od značky Stadler Form zlepší klimave všech místnostech, kde je přebytek vlhkosti – může jít například o suterén, zatopený dům či prádelnu. Albert si jednoduše ví rady se vším! Jeho elegantní vzhled je navíc dílem světoznámého designéra Mattiho Walkera a kromě toho vyniká i vysokým výkonem, neboť za jeden den (24 hodin) zvládne zkondenzovat až 10 litrů vody. Vhodný je tak i do extra velkých místností o velikosti až 40 m2.

Voda se přitom shromažďuje ve speciální nádobě o objemu 2 litry a je možné ji s asistencí přiložené hadice připojit rovnou k odpadu, čímž zajistíte kontinuální provoz. Její využití však není nezbytné – stačí, když sami vždy vyprázdníte nádobu. Přístroj vás na to automaticky upozorní tím, že se vypne.

Obsah nádobky na vodu:

  • 2 l

Rozměry:

  • 298 x 555 x 216 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benefitem je v podání Alberta také snadná manipulace. Na spodní straně můžete nalézt chytře schovaná kolečka pro snadný přesun. Odvlhčovač tak můžete snadno přesouvat z místnosti do místnosti, jak se vám zrovna hodí. Navíc je velmi skladný a tichý, takže o něm budete sotva vědět. Naklápěcí výstupní otvor pak obstarává rovnoměrnou distribuci suchého vzduchu do celé místnosti.

Pomocí přehledného panelu pak lze například volit jednu ze tří rychlostí nebo volit ideální vlhkost.

albertmaly_optimized

Doplňkové parametry

Kategorie: Odvlhčovač vzduchu Stadler Form
Kategorie: Albert malý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: