O značce Kringle Candle

  • Kringle VŮNĚ

Svíčky Kringle Candle jsou zčásti věda, zčásti umění. A co je pro nás to nejdůležitější, je vytvoření absolutně věrné a pravdivé vůně. U každé vonné svíčky je nejnákladnějším samotný vonný olej - směs přírodně získávaných látek. Volíme aromatické složky, které jsou věrnou charakteristikou vůně uvedené na štítku svíčky. Výzvou je dosáhnout takového mix vůní, který je přitažlivý pokud svíčka není zapálená a také po jejím zapálení a rozhoření se. Jediným způsobem, jak toho dosáhnout, je neustálé zdokonalování. Každá naše vůně je výsledkem testování, testování a dalšího testování.

  • PROČ BÍLÁ?

Jednoduše proto, že se hodí do jakéhokoli prostoru, či k jakémukoliv stylu. Díky své eleganci se bílé svíčky Kringle Candle hodí do moderně, či tradičně zařízeného interiéru. A navíc, každá svíčka Kringle Candle na dlouhé chvíle naplní váš domov autentickou vůní. 

  • PROČ 2 Knoty?

Velké a střední svíčky Kringle Candle mají 2 knoty kvůli rychlejšímu a intenzivnějšímu rozvinutí vůně.

  • MYSLÍME EKOLOGICKY

Značka Kringle Candle používá pro své produkty odolné sklo, které je vhodné do mikrovlnné trouby a omyvatelné v myčce. Poté, jak svíčku utratíte, doporučujeme použít "mrazničkový metodu" na odstranění zbývajících stop po vosku. Experimentujte a bavte se opakovaným používáním svých sklenic pro potravinářské kreace, uskladnění potravin, či různých drobností. Absolutně žádné olovo není součástí knotů, ani jiných částí. Výrobní procesy a materiály jsou plně v souladu se všemi předpisy ASTM (Americká společnost pro testování materiálů).

Celou nabídku našich svíček Kringle Candle si můžete prohlédnout zde --> Svíčky Kringle Candle