O značce Eco by Sonya

Všechno to začalo asi před 4 lety. Vzpomínám si na to moc dobře. Má milovaná 30 letá sestra byla diagnostikována s melanomem. Věřím, že díky síle víry, modlitby a včasné diagnostice to zachytila včas.
Stále chtěla být opálená, ale kvůli riziku z UV záření jsme se snažili najít druhou nejlepší variantu opálení a to byly samoopalovacími krémy. Začala jsem mít obavy o složkách, které produkty obsahovaly. Bez ohledu na jejich velké reklamy jsem se pustila do zkoumání jednotlivých ingrediencí, které byly obsaženy v mnoha různých samoopalovacích přípravcích.

Trvalo mi rozhodnout se jen pár minut, že jejich produkty nebudu už nikdy více používat.
Po tisíci hodin výzkumu a tvoření jsem dala dohromady řešení, které není jen o kráse, ale je také o bezpečí před vším tím ošklivým a umělým co se ve složení přípravků skrývá. Moje barvy neobsahují syntetické potravinářské barvivo a jsou vyrobeny z přírodního kakaa (kakaové boby), bylin, extraktů květin, extraktů z ovoce a heřmánku od Matky Země.
V mých "receptech" používám vše certifikovaně organické a přírodní.

V březnu 2011 se mi vrátila všechna energie, když moje společnost dostala jako první organický certifikát za přírodní samoopalování - Organic Food Chain (Organic Food Chain jako certifikátor zvolený Australskou vládou)

Eco tan využívá přířodní inkoust a recyklovaný papír, který je šetrný k našemu životnímu prostředí.

Naším cílem je přínest vám celou řadu produktů, které si nejen zamilujete , ale které budou mít vliv i na naši matku přírodu.

Sonya Driver

 

Certifikace

Rohlédněte skrz nablýskaný marketing a sami si zjištěte informace o složkách vypsaných na etiketách. Společnost může prohlašovat, že prodává organický produkt, ale pak přidá řadu syntetik. Logicky tedy výrobek přestává být organický. Hledejte na etiketách uznávané certifikační logo a číslo procesoru. Australské organické certifikáty patří mezi nejlepší na světě.

Peta

 

CRUELTY FREE od Peta "People for the Ethical Treatment of Animals"

V kosmetice, která testuje na zvířatech neexistuje slovo KRÁSA!
Eco by Sonya byla udělena licence CRUELTY FREE od Peta "People for the Ethical Treatment of Animals." ("Lidé pro etické zacházení se zvířaty")
Peta je jedna z největších organizací chránící práva zvířat. Udílejí znak zajíčka kosmetickým značkám, které neprovádí pokusy na zvířatech za účelem testování kosmetických produktů, ani jejich složek. Organizace nepovoluje testování produktů ani jejich jednotlivých složek na zvířatech ve všech fázích výroby! Jsme hrdí, že značka Eco by Sonya může být jejich součástí.

Certifikát Organic Food Chain (OFC)

Certifikát Organic Food Chain (OFC)

Certifikát Organic Food Chain (OFC)  získá  přírodní produkt, který splňuje následující kritéria:
-použité suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství
-sběr surovin probíhá šetrným způsobem, aniž by docházelo k zatěžování životního prostředí,
-produkty neobsahují parafín, vazelínu, ani jiné ropné produkty a další složky cizí lidskému organismu, zároveň se při výrobě nepoužívají syntetické konzervační, vonné a barvicí látky,
-výrobek ani použité suroviny nejsou testovány na zvířatech, nejsou použity suroviny z mrtvých zvířat.

Australian certified toxic-free

Australian certified toxic-free


Pro získání certifikátu Australian certified toxic-free výrobek nesmí obsahovat syntetické sloučeniny a látky škodlivé lidskému zdraví.
Zakázáno je také používat geneticky modifikované složky, ropné deriváty, syntetické vonné látky, chemické konzervační látky, umělá barviva, chemické UV filtry a látky živočišného původu, jejichž získání zahrnuje smrt zvířete (výjimku tedy tvoří látky jako lanolin, med nebo mléko). Výrobky nesmí být testovány na zvířatech.
Důraz je kladen na ochranu životního prostředí a minimální dopad na přírodu.

100% Vegan

100% Vegan


Logo 100% Vegan zaručuje, že produkt neobsahuje žádný živočišný produkt (maso, mléko, vejce, med, kožešiny ani kůže).
Toto označení propaguje a podporuje veganský životní styl. Veganství je způsob života, který se snaží vyloučit, pokud je to možné a účelné, všechny formy vykořisťování a krutosti působené na zvířatech.
Vegani odmítají veškeré živočišné produkty, ať už získané ze zabitých zvířat, či ze zvířat živých.

Choose Cruelty Free (CCF)

Choose Cruelty Free (CCF)


V klasickém kosmetickém průmyslu hrají zvířata velmi důležitou roli, používají se pro testy na chemické látky a kombinace těchto látek, aby se vyloučily případné škodlivé účinky na člověka.
Eco by Sonya vlastní certifikát Choose Cruelty Free (CCF)
CCF je nezávislá, nezisková organizace se sídlem v Austrálii, která aktivně propaguje ukončení testování na zvířatech.
Logo králíčka napovídá, že daná společnost neprovádí pokusy na zvířatech za účelem testování kosmetických produktů, ani jejich složek.  
Organizace nepovoluje testování produktů ani jejich jednotlivých složek na zvířatech ve všech fázích výroby.

 

Australian certified toxic-free