Ultrazvukový difuzér Millefiori Milano Pyramida 429 g

Novinka Nejoblíbenější
3 hodnocení
ZdarmaZdarma
Ultrazvukový difuzér Millefiori Milano Pyramida 429 g
1 699 Kč
SKLADEM i na prodejně
Můžeme doručit do:
25.11.2020

Popis produktu:

  • Moderní a funkční designový osvěžovač vzduchu značky Millefiori Milano, který díky ultrazvukové technologii zaručuje tiché, rovnoměrné a stálé provonění interiéru.
  • Ultrasonický difuzér ve tvaru pyramidy při zapnutí mění barvy (fialová, modrá, červená, zelená, růžová), čímž vytváří příjemnou dekoraci a atmosféru. Lze jej použít jak v čistě bílé barvě bez podsvícení, tak v barevných světelných variantách.

Jak přístroj používat:

  • Vodní lázeň uvnitř difuzéru stačí rozředit některou z vodorozpustných vůní - vonných olejů a vzduchem se začne šířit voňavý opar. Výrobek má automatické vypnutí regulované hladinou vody, čímž je velmi bezpečný.

Rozměry:

  • Výška 13 cm, průměr základny 10 cm.

Výkon:

  • 10W

Čistota provonění:

  • Přístroj do ovzduší uvolňuje směs vonné esence a vodní páry procesem atomizace vody pomocí ultrazvuku. Při tomto procesu nedochází ke spalování ani ohřevu vonné esence a je zcela zachována jeji kvalita a biochemické složení. Výsledkem je jemné zvlhčení vzduchu a dokonale čisté provonění bez dráždivých účinků na dýchací systém. Ultrazvukový difuzér se pro jeho vlastnosti výborně hodí pro aromaterapii.

Náplně do ultrazvukových difuzérů můžete vybírat na Vonné oleje do ultravzukových difuzérů a aromalamp

Detailní informace

Detailní popis produktu

O značce Millefiori Milano:

  • Millefiori Milano se řadí mezi nejžádanější a nejvýznamnější světové výrobce interiérových parfémů. Styl, kvalita a vysoký podíl přírodních esenciálních olejů jsou pro výrobky Millefiori Milano prvořadé. Uvolňováním vonných esencí nevznikají škodlivé látky a jsou zdravotně zcela nezávadné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: