Náhradní náplň do auta Maison Berger Vanilka 2 ks

179 Kč
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
14.12.2019

Vůně: Vanilka

  • Vanilla Gourmet je interiérový parfém pro opravdové gurmány, neboť uspokojí čichové buňky po prvním použití. Ve vysokých tónech se otevírá smělou kombinací omamného rumu a kořeněného anýzu. Středním tónům pak kraluje sladká vanilka v podobě vanilkového likéru a lusku. Celkovou kombinaci vůní navíc podtrhuje silné tělo z kakaa a tonkových bobů zahalených do jemně krémového pižma.

Hlava: rum, anýz

Srdce: vanilkový likér, vanilkový lusk

Základ: kakao, tonkové boby, pižmo

Doba provonění je:

  • 2 x 4 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

ŠPERK UNITŘ VOZU

Dvě keramické náplně do auto difuzéru jsou zabaleny jednotlivě v neprodyšném obalu. Intenzita každé vůně je vyznačena na obalu číselnou škálou 1-5. Praktický klip umožňuje difuzér připevnit v autě téměř kamkoli, ovšem pokud jej umístíte na klimatizační průduchy, bude jeho vůně proudit vaším vozem intenzivněji. 

MAISON BERGER PARIS

Difuzéry Berger nabízejí nový způsob provonění vašeho vozu-okamžitého, trvalého, intenzivního nebo jemného, ale vždy v té nejvyšší kvalitě s důrazem na francouzskou tradici. Kompozice interiérových vůní jsou vytvářeny stejně, jako osobní parfémy. Každá pracuje se třemi postupně se rozvíjejícími tóny-hlavou, srdcem a základem, které na sebe musí logicky navazovat a být v souladu. Kolekce vůní, vytvořenáfrancouzskými mistry parfuméry, je inspirovaná přírodou a atmosférou dalekých krajů.

JAK POUŽÍVAT VŮNĚ DO AUTA MAISON BERGER SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: