Jak vznikly svíčky WoodWick

Od roku 2006 vám značka WoodWick® Candles přináší krásné vůně, kterépotěší všechny smysly, a to s typickým dřevěným knotem, který při hoření praskáa dodává zážitku z pálení vonných svíček jedinečný dotek útulné atmosféry.

Svíčky WoodWick® jsou sofistikovaným doplňkem s jedinečnou vůní, prezentovanou v elegantních sklenicích a "lodích" ve tvaru elipsy.

 

NÁŠ PŘÍBĚH

2006

V tomto roce vznikla značka WoodWick a uvedla 12 základních vůní, které přinesly zákazníkům potěšení z uklidňujícího zvuku praskajících knotů.

2010

V tomto roce spatřila světlo světa řada WoodWick Trilogy, která nabídla kombinace prémiových vůní v jedné svíčce. Každá svíčka Trilogy přináší unikátní vonný akord s třemi vrstvami různých, avšak vzájemně sladěných vůní, každá vrstva má jinou barvu, takže svíčky jsou jedinečné i na pohled.

2011

WoodWick uvedl svíčky PlusWick®. Tento patentovaný knot ve tvaru křížku jevyroben z přírodního dřeva. Když ho zapálíte, čeká vás jemné praskání ajedinečný zážitek pro všechny vaše smysly.

2016

Značka WoodWick se stala součástí skupiny interiérových vůní společnosti Newell, která i nadále buduje pozici světové jedničky na trhu interiérových vůní.

2017

Stále se zaměřujeme na luxusní a prvotřídní vůně a uvádíme nový systémelektrického rozpouštění vonných vosků SmartWarmer.

2018

Expandujeme, mimo jiné díky zařazení nabídky vůní WoodWick do prodejen Yankee Candle®.

 

Naší nabídku vonných svíček WoodWick si můžete prohlednout zde https://www.nejsvicky.cz/znacka-woodwick/. 

 

Naše další užitečné články o svíčkách WoodWick:

 

 

 

 

Zdroj: www.ztrade.cz