Často kladené dotazy na svíčky WoodWick

Jak mohu bezpečně pálit svou svíčku WoodWick®?

  • Našich svíček si nejlépe užijete, necháte-li je hořet doporučené 3 - 4 hodiny a když je voskové jezírko rozpuštěné až ke krajům sklenice. Udržujte knot v délce 7mm a nenechávejte zbytky knotu ve vosku. Udržujte svíčku z dosahu dětí, zvířat a věcí, které mohou chytit nebo způsobují průvan (větráky, otevřené okno). Nehýbejte svíčkou, dokud hoří, nebo je vosk horký. Vždy mějte svíčku na rovném a ohni vzdorném podkladu a mějte jí na očích.

Co je tak unikátního na svíčkách WoodWick® s knotem Hearthwick®?

  • Tyto svíčky mají patentovaný knot z přírodního dřeva, vytvářející krásný dlouhýtančící plamen, který při hoření jemně praská. Díky jeho délce se úplné voskové jezírko vytvoří během několika minut. Na trhu je tento knot unikátní a výrazně podporuje krásný zážitek z vonných svíček, intenzitu vůně a pocit útulného domova. Intimní atmosféra, kterou plápolající knot vytvoří, a pěkná svítivost jsou opravdu jedinečné - neuvěříte, dokud nevyzkoušíte.

Jaké procento vonných olejů používáte ve vašich svíčkách?

  • Svíčky WoodWick® voní intenzívně, ale na procentu obsahu vůně vlastně nezáleží. Proč? Protože výrobci svíček mohou použít vysoký podíl levnějšího vonného oleje, aby ho mohli prezentovat v reklamě, ale to ještě neznamená svíčku, která hodně voní. Naše svíčky voní výrazně, cílem je, aby uspokojily náročného zákazníka. Každou svíčku testujeme jak "za studena", tedy jak voní po otevření víčka, tak i "za tepla" - intenzita vůně v interiéru po zapálení. Jak svíčka voní za studena je důvodem pro její koupi, jak voní zapálená pak důvodem, proč ji koupit znovu.

Co mám dělat, když moje svíčka WoodWick® při hoření nadměrně kouří. Je nutné zkracovat knot?

  • Nadměrné kouření je způsobeno příliš vysokým knotem s ohořelými okraji, tedy knotem vyšším než 7 milimetrů. V tom případě sfoukněte svíčku, nechejte voskvy chladnout a pak konečky prstů jemně odlomte ohořelé okraje (snadno odpadnou, zbytek knotu zůstane pevný, ten neodlamujte) a odstraňte je, aby nespadly do vosku. Knot je tedy vhodné zkrátit, jakmile je delší než 7 mm.

Jsou dřevěné knoty WoodWick® skutečně z přírodního dřeva?

  • Ano, knoty jsou vyráběné v USA ze dřeva ze zodpovědně udržovaných lesů vsouladu s americkým právem.Proč se někdy vosk oddělí od sklenice? Ovlivňuje to výkon svíčky?"Odchlípnutí" vosku od skla může být někdy způsobeno teplotními rozdíly. Je-lisvíčka v chladnějším prostředí, vosk se může trochu srazit. V teplejším prostředíse vosk zase povolí a přilne ke sklenici. Je to normální a může se to stát ujakékoli skleněné svíčky - na vůni, hoření či efekt praskání našich svíček WoodWick® to nemá vliv.

 

Naší nabídku vonných svíček WoodWick si můžete prohlednout zde https://www.nejsvicky.cz/znacka-woodwick/.

 

Naše další užitečné články o svíčkách WoodWick:

 

 

 

 

Zdroj: www.ztrade.cz