Novinky z kolekce Just Go 2018 Yankee Candle

Letní kolekce Yankee Candle pro rok 2018 vás láká vyrazit za dobrodružstvím. Ať už to budou mlžné hory, tropický ostrov, barevná džungle nebo horká poušť, můžete se zasnít a nechat svou mysl odplout tam, kam vás srdce táhne. Nebojte se zažít nový a osvobozující pocit!

 just-go-cela-kolekce-horiz

Najdete zde tyto 4 nové vůně:

  • COCONUT SPLASH (Kokosové osvěžení) - Osvěžující a čistá vůně kokosu a dalšího exotického ovoce s dotekem přírodní tropickésladkosti. Vrchol: meloun, kokosová voda, mango. Srdce: kokos, kokosové mléko. Základ:vanilka a santálové dřevo.
  • TROPICAL JUNGLE (Tropická džungle) - Sladké a chutný mix tropického ovoce, tropických květin a zelených palmových listů. Vrchol:pomelo, limeta. Srdce: nektar z papáji, květ ibišku, palmový list. Základ: cukrová třtinaa vanilka.
  • WARM DESSERT WIND (Teplý pouštní vítr) - Vůně dálek a putování po rozlehlých pouštích s dotekem zakouřené vanilky a pačuli. Vrchol:vzdušný ozón a čistá bavlna. Srdce: zakouřená vanilka, kadidlo. Základ: pačuli.
  • MISTY MOUNTAINS (Mlžné hory) - Jako pohled na nekonečné vrcholky hor, pokryté borovicemi, které tonou v tiché a chladivémlze. Vrchol: borovice a máta. Srdce: levandule. Základ: pačuli, vetiver a cedrové dřevo.

 

Celou naší nabídku letní kolekce Yankee Candle Just Go včetně dopňků si můžete prohlédnout zde -->  Yankee Candle