Nová kolekce The Elevation Yankee Candle 2018

Elevation Collection pozvedá styl interiérového vonění na vyšší úroveň, a představuje unikátní víčko, které lze použít jako bezpečný podstavec pro svíčku pro ještě elegantnější vzhled a ochranu nábytku.

454_optimized

Kolekce nabízí 12 jedinečných vůní, které před Vánocemi doplní další 4 sváteční.

Hlavní výhody svíček z této kolekce jsou:

SLOŽENÍ - Sojový vosk, který se rychleji rozpouští, a tak dojde k rychlejšímu provonění Vašeho interiéru.

KNOT - Bavlněné knoty, jejichž počet je přizpůsoben velikosti svíčky (1-3 knoty) pro rovnoměrné a rychlé vytvoření voskového jezírka a intenzívní provonění.

SKLENICE - Vysoce kvalitní sklo se silným dnem a zesílenými stranami pro elegantní siluetu.

ETIKETA - Umělecké motivy ve vodových barvách.

VÍČKO - Víčko uzavírá sklenici a zároveň je možné na něj svíčku postavit. Má luxusní leštěný kovový vzhled.

RŮZNÉ VELIKOSTI - Malá, střední a velká svíčka.

 

Nové vůně, které vznikly s touto kolekcí:

SHEER LINEN

 • Vaše oblíbené místo přímo u okna, větřík přináší vůni čistě vypraného prádla a svěžího ranního vzduchu. Vrchol: vůně svěžího vzduchu, čisté prádlo. Srdce: konvalinky, brambořík. Základ: pižmo.

CITRUS GROVE

 • Otevřete okno za slunného dne a potěšte se vůní svěží citrónové kůry, s dotekem jemné borovice a špetky eukalyptu. Vrchol: citrónová kůra, věnec z borových větviček. Srdce: hřebíček, eukalyptus. Základ: cedr.

SWEET NECTAR BLOSSOM

 • Sladká vanilka se příjemně mísí s vůní krémového kokosu a jemné konvalinky, výsledkem je zářivá a povzbudivá vůně.
  Vrchol: hruška, kokos. Srdce: konvalinka. Základ: ambra, vanilka
  .

EXOTIC BERGAMOT

 • Čistá a průzračná kompozice bergamotu a jemných květů - levandule, jasmínu a afrického pomeranče. Vrchol: bergamot, levandule. Srdce: květ afrického pomeranče, jasmín. Základ: ambra, pižmo.

EVENING STAR

 • Chladivý akord růžičky a jalovce, pudrová a lákavá vůně jako toužebné přání, vyslané k zářící Večernici. Vrchol: citrón, jalovec. Srdce: Ylang Ylang, růžička. Základ: guaiacové dřevo, pudrové pižmo.

VELVET WOODS

 • Procházka lesem a sadem v exotickém objetí hřejivé ambry a květů sladkých ovocných stromů. Vrchol: sametový akord. Srdce: tabákový květ, ostružinový merlot, orchidej. Základ: ebenové dřevo, ambra.

HARVEST WALK

 • Den Indiánského léta, naplněný zářivým sluncem a vůní břízy, eukalyptu a špetky santálového dřeva. Vrchol: bergamot, eukalyptus. Srdce: kadidlo, bříza, jedlové jehličí. Základ: pačuli, pižmo, santálové dřevo.

SWEET ORANGE SPICE

 • Setkání osvěžujících a hřejivých vůní pozdně letní sklizně - skořice, hřebíčku, zázvoru a dýně. Vrchol: muškátový oříšek, zázvor, pomerančová kůra. Srdce: dýně, skořice, hřebíček. Základ: karamel, vanilka, cukr krystal. Přírodní vonné oleje: olej Amyris, kardamonový olej a olej z muškátového oříšku.

PEAR & TEA LEAF

 • Skvělá vůně k relaxaci. Jemný chai s tóny zázvoru, jablka a svěží hrušky. Vrchol: čerstvý zázvor, jablečná slupka. Srdce: čajové koření Chai, zlatá hruška, jablko, Macintosh, pimentovník pravý. Základ: vanilkový lusk, krémové pižmo.

DARK BERRIES

 • Jemná a šťavnatá vůně, která vás uchvátí. Miska plná sladkých ostružin u okna, kterým dovnitř proniká okouzlující aroma pivoněk a růží. Vrchol: ostružina. Srdce: růže, pivoňka. Základ: kašmírské dřevo, pižmo.

COASTAL CYPRESS

 • Osvěžující závan mořské brízy s vůní pobřežních borovic, mazlící se s akordem irisů a orchidejí. Vrchol: cypřiš, slaný vzduch, citrus. Srdce: borovice, iris, orchidej. Základ: cedrové a santálové dřevo, pižmo.

SHORE BREEZE

 • Jako procházka podél písečných dun v teplém slunečním svitu, kdy cítíte sladké pobřežní květiny a polibek slaného mořského vzduchu. Vrchol: svěží slaný vzduch, vodní akord. Srdce: konvalinka, kokosová voda. Základ: zlatá ambra, mořské pižmo.

 

Celou naší nabídku svíček z nové kolekce The Elevation Yankee Candle nejdete na našem eshopu zde --> The Elevation Yankee Candle